10:00 - 18:00 Понеділок - П'ятниця
Замовити тур

Балканський дует: Сербія + Північна Македонія

Дата початку:
07.05.2022
Тривалість:
6 днів
Маршрут:
Белград - Скоп’є
Ціна для дорослих від:
6 255 грн
Ціна для дітей від:
0 грн

Програма туру:

1 день - 07.05.2021

Вечірній виїзд з Чернівців.

Транзитний переїзд територією Румунію.

2 день - 08.05.2021

Зупинка для сніданку (сніданок оплачується туристами, комплімент від фірми – круассани та гарячі напої).

Приїзд в Белград.

Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія сербською столицею з відвідуванням найвизначніших туристичних об’єктів (включена у вартість).

Атмосферний, гостинний Белград – одне з найстаріших міст Європи, «ворота» на Балкани. Він стоїть на перехресті стародавніх торгових шляхів, на перетині двох річок: Дунаю і Сави. Таке розташування - і благо, і покарання: боротьба за місто велася століттями, в його історії не знайти і 100 років, що минули в мирі і достатку. Відлуння війни чутно і сьогодні: Белград все ще зберігає сліди натовських бомбардувань 1999 року. Але шрами, як не дивно, лише прикрашають його еклектичний вигляд. Тінисті парки і галасливі проспекти, витончені палаци і величні храми, старовинні кріпосні стіни і скляні хмарочоси - такий сучасний портрет сербської столиці.

А ще тут панує особливий настрій, знайомий кожному шанувальнику фільмів Еміра Кустуріци. Гостинний Белград завжди радий туристам: гуляючи по набережних, відпочиваючи на пляжах, знайомлячись із самобутньою сербською культурою, відчуваєш себе не в гостях, а як вдома.

Поселення в готель.

Вільний час для відпочинку, самостійної прогулянки Белградом.

Всім бажаючим пропонуємо відвідати музей Ніколи Тесли (додаткова оплата).

Нічліг в Белграді.

3 день - 09.05.2021

Сніданок.

Виселення з готелю.

Доповнити цікаву екскурсійну програму Сербією, пропонуємо відвідавши Сремську Митровицю – «місто на уламках історії», а також «сербський Афон» – Фрушка-гору (додаткова оплата).

Сучасна Сремська Митровиця колись називалася Сірміум і була центром християнства в римську епоху. Стратегічне розташування поблизу важливих торгівельних шляхів, на березі Дунаю, дозволило поселенню стати процвітаючим центром культури і торгівлі. Сьогодні це маленьке містечко з населенням всього 40 тис., а за античного Риму – тут знаходився імператорський палац, залишки якого зберіглись до наших днів, а також, тут народилось принаймні 10 римських імператорів.

Національний парк Фрушка-Гора часто називають «сербською Святою горою», оскільки тут знаходиться 16 православних монастирів – унікальними, не тільки паломницькими об’єктами, а й пам’ятниками історії та культури. Протягом 5 століть вони були основою духовного та політичного життя сербів. Гірська гряда Фрушка-Гора підноситься над містом Нови-Сад, столицею автономного краю Воєводина, яке через своє значення для сербської культури називають «сербськими Афінами».

Переїзд в Македонію.

Поселення в готель. Нічліг в Скоп’є.

4 день - 10.05.2021

Сніданок

Знайомство з Північною Македонією почнемо з прекрасних природних об’єктів – Каньйону Матка та Охрідського озера.

Відвідування Каньйону Матка (додаткова оплата).

Мальовничий каньйон Матка був утворений річкою Тріска, русло якої проходить між горами. Екскурсія цим каньйоном принесе вам масу позитивних емоцій – свіже гірське повітря, кришталево чиста, прозора водна гладь, скелясті зелені схили. Справжнє єднання з природою!

В 1938 році річка була перегороджена дамбою з метою створення водосховища для нової ГЕС. Утворилось озеро, яке з часом стало популярним і дуже мальовничим місцем для відпочинку.

Вздовж озера розташовані старовинні монастирі та храми, серед яких – церква Святого Андрія.

Відвідування міста Охрід та Охрідського озера (додаткова оплата).

Багато туристів називають Охрід найпрекраснішим містом Македонії. Протягом декількох століть він був столицею стародавньої Македонської держави. Сучасний Охрід – найпопулярніше місто на всьому Балканському півострові. Його історія налічує більше 2500 років. Щоб оглянути всі його пам'ятки, не вистачить і тижня.

Повернення в Скоп’є.

Нічліг.

5 день - 11.05.2021

Сніданок.

Оглядова пішохідна екскурсія македонською столицею з відвідуванням найвизначніших туристичних об’єктів (включена у вартість).

Скоп'є – столиця Республіки Північна Македонія – лежить в долині гірської річки Вардар. Історія міста почалась від римської фортеці, що стала згодом центром провінції Дарданія. За часів Османської імперії місто процвітало, але в 1555 році було зруйноване потужним землетрусом. У складі Югославії, місто Скоп'є стало великим культурним центром, але черговий катастрофічний землетрус 1963 року буквально стер його з лиця землі. Однак, стара частина міста османської забудови чудом встояла. Сьогодні це найяскравіша частина македонської столиці, з вузькими вуличками, мечетями, хаммамами та східними караван-сараями.

Нову частину Скоп'є відновлювали за проектом японського архітектора Кендзо Танге. З 2010 року реалізується ще один грандіозний план по оновленню центру міста – з'явилися нові помпезні споруди і десятки статуй та пам'ятників полководцям, царям, святим, революціонерам, національним героям. Реалізація цього проєкту значно збільшила потік туристів в Скоп'є.

Вільний час.

Виїзд в Україну.

6 день - 12.05.2021

Прибуття в Чернівці.

Вартість туру: 185 євро

Акції для сімей з дітьми, колективів

Вартість включає:

 • транспортні послуги по маршруту – автобус євро класу
 • нічліги в готелях 3-4*: Белград – 1 ніч, Скоп’є – 2 ночі.
 • сніданки в готелях
 • оглядові екскурсії по програмі: Белград, Скоп’є
 • послуги ліцензованих гідів-екскурсоводів
 • супровід керівника – представника компанії

Додаткова оплата:

 • медичне страхування (включно з covid) – 115 грн (для туристів, віком до 62 р.)
 • туристична такса в готелях – прибл. 2 євро / чол / ніч
 • музей Ніколи Тесли – вхідний квиток
 • факультативна екскурсія «Сремська Митровиця + Фрушка-гора» – уточн.
 • факультативна екскурсія «Каньйон Матка» – уточн.
 • факультативна екскурсія «Охрід та Охрідське озеро» – уточн.

Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено!

Туроператор не несе відповідальність за роботу прикордонних служб, затори на дорогах і погодні умови

Акційні пропозиції

10:00 - 19:00 Понеділок - П'ятниця
Підбір туру