10:00 - 18:00 Понеділок - П'ятниця
Замовити тур

Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості "​Друзі Олімпа"

Дата початку:
за набором групи
Тривалість:
6 днів
Маршрут:
Чернівці - Греція - Чернівці
Ціна для дорослих від:
0 грн
Ціна для дітей від:
0 грн
Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості "​Друзі Олімпа"

ПОЛОЖЕННЯ

Фестиваль проводиться:

Під патронатом Муніципалітету м. Літохоро (Греція)

За підтримки Генерального Консульства України в м. Салоніки (Греція)

За сприяння туристичної агенції: Galactic Travel м.Салонікі (Греція) та ПП "Агора тур" (Чернівці)

Місце проведення: м Літохоро. Це популярний молодіжний курорт, розташований в 100 км від м. Салоніки. Саме тут на узбережжі Егейського моря. Нескінченний, мілководний, дивовижний за красою, спеціально обладнаний морський берег з золотистим піском, удостоєний Блакитного Прапора Європейського Союзу. У променях сонця і незабутньою казковій атмосфері пройде змагання між учасниками фестивалю ... Вас чекає чудовий відпочинок на березі ласкавого Егейського моря і захоплююча екскурсійна програма по спадщині Великої Античній Еллади, країні музеїв, поетів, артистів і музикантів, сонця, ласкавого моря, краси і вічного свята !

Мета і завдання фестивалю:

-обмін творчими досягненнями та досвідом учасників з різних країн Європи;

-єднання різних національних культур;

-творчі спілкування і виявлення талановитих і перспективних дітей та молоді;

-встановлення творчих контактів між колективами та їх керівниками;

-збереження і розвиток національних культур, зміцнення міжнародних зв'язків.

Учасники фестивалю:

Дитячі колективи і солісти з країн СНД і Європи від 6 до 20 років, а також юні журналісти, сценаристи, фотографи, початківці творці дитячих телевізійних програм, автори документальних фільмів та відеороликів.

Вікові категорії *:

1 група - 7-9 років.

2 група - 10-13 років.

3 група - 14-16 років.

4 група - 17-20 років.

5 група - від 21 року.

У хореографії, оркестрах, ансамблях - можливі «змішані вікові групи»

* - вікові категорії можуть змінюватися в залежності від отриманих заявок

Номінації фестивалю:

Інструментальна музика: Фортепіано; Струнні і щипкові; духові; ударні; Народні.

Вокал: Естрадний; академічний; Народний (в тому числі Фольклор); Джазовий.

Хореографія: Народний танець (народно-сценічний, танці народів світу); Класичний танець (академічний); Сучасна хореографія (джаз, модерн, contemporary); Спортивний танець і клубний танець (r & b, street jazz, hip-hop, soul ...); Естрадний танець (в тому числі: rock & roll, кабаре, вар'єте, чарльстон, ретро, фольк-стилізація).

Оригінальний жанр: Циркове мистецтво; Шоу-програми; Театр мод.

Театр: (драматичний, мюзикл, народного напрямки, в тому числі театралізовані дійства та обряди), ляльковий театр, театр естрадних мініатюр.

ЗМІ і КІНО: дитяча журналістика: сценарії, відеоролики, ТВ програми, фотоконкурс. Зйомка документального кіно про будні фестивалю. Конкурс на кращу фотографію про фестиваль. Конкурс на кращу розповідь про фестиваль. Командний конкурс міні-ТВ програма з залученням учасників фестивалю.

Образотворче мистецтво:

малюнок - швидкий начерк в техніці графіки (час - до 30 хвилин).

фестивальний пленер: пейзаж околиць. Може виконуватися в різних техніках: олівець, акварель, гуаш, пастель, масло (час - до 3 годин).

командний конкурс на прояв мистецького хисту, на швидкість і оригінальність реалізації запропонованої теми, на нетрадиційне використання матеріалу (паперу, фарби і т.д.). Тема оголошується після приїзду учасників на фестиваль.

Позаконкурсна номінація «Маестро» (вік необмежений, можуть брати участь керівники колективів), творчі люди: організатори, ведучі та постановники шоу-програм.

Журі фестивалю:

складається з визнаних авторитетів хореографічного, вокального кіно та інших видів мистецтва, відомих діячів культури і мистецтва, продюсерів.

має право не присуджувати призові місця, присуджувати кілька призових місць, призначати додаткові заохочувальні призи.

рішення журі на всіх етапах конкурсу є остаточним і обговоренню не підлягає.

Нагородження:

Учасники фестивалю нагороджуються дипломами (лауреата або дипломанта).

Критерії оцінювання:

1. Журі розробляє та затверджує критерії оцінки за окремими номінаціями.

2. Загальні критерії: техніка виконання, лексика, почуття ритму, естетика, виразність, композиція, постановка; сценічний образ: костюм, зачіска, макіяж; акторська майстерність, відповідність форми і змісту, контакт з глядачем. Художні роботи, фото-, відео та інші проведення надаються відповідно до вимог, зазначених у додаткових умовах.

3. Оцінюються два номери (роботи) конкурсної програми (будь-якою мовою) в кожній заявленої номінації. Тривалість сценічного номера - не більше 3-х хвилин.

4. Оцінка відбувається по 10-бальній системі.

Умови участі у фестивалі:

1.Надати в оргкомітет заявку на участь у Фестивалі. Заявку можна надіслати електронною поштою agoratour@ukr.net

Обов'язково необхідно переконатися в отриманні оргкомітетом заявки, зателефонувавши по одному з вищевказаних номерів або отримавши електронне підтвердження поштою.

2. Заявки на участь у фестивалі повинні бути надані до___ ________ ____р.

3. До __ ________ ____р., необхідно зробити передоплату в розмір 30%, від загальної суми поїздки. Повний розрахунок - до __ ________ ____р.

4. До __ ________ ____р - підготувати весь необхідний пакет документів для виїзду на фестиваль

5. Дотримуватися технічних вимог:

5.1. Музичний супровід - фонограма, повинна бути записана СD або DVD-R диску І на флеш-носії, в ідеальному якості звуку. Неприпустимо використання музики системи «караоке». Кожен запис має бути із зазначенням назви колективу або прізвища виконавця, назви твору. Побажання - мати резервні копії.

5.2. Учасники узгодять інші технічні вимоги з оргкомітетом фестивалю тільки на етапі підготовки в режимі онлайн (телефон, електронна пошта).

6. Дотримуватися організаційних вимог:

6.1. Учасникам необхідно разом із заявкою надати 3-6 фото і / або 1-2 відео, а також текст (1-2 абзаци) опис себе (колективу) і робіт для розміщення їх на сайті фестивалю з метою презентації, а також підготувати на конкурс самопрезентацію (до 1 хв.).

6.2. Організації або приватні особи, які делегують учасників, беруть на себе відповідальність за підготовку до конкурсу і коректну поведінку всіх учасників в період проведення фестивалю.

Увага! Учасники можуть бути відсторонені на будь-якому етапі фестивалю за некоректну поведінку: дії або висловлювання учасників конкурсу або їх керівників, які ображають інших учасників конкурсу; дії, які заважають проведенню конкурсу; а так само будь-які спроби тиску і впливу на членів журі.

Фестивальний збір:

20 € / с чол. (Друга номінація - 10 € / с чол.);

Вартість перебування на фестивалі - за 6 днів / 5ночей:

проживання в готелі категорії В & C - ____€ з особи. (3-5х-місне розміщення, 3-х разове харчування для дітей і 2-х разове харчування для дорослих супроводжуючих)

На 15 дітей – 1 керівнику проживання і наземне обслуговування надається безкоштовно.

У зазначену вартість включено: проживання (5 ночей в Греції), харчування (згідно розселенню), диплом учасника, подарунки, прощальний фуршет і дискотека.

Додаткові витрати: проїзд на фестиваль і назад, транспортне обслуговування, медична страховка, віза і візові послуги, факультативні екскурсії.

Акційні пропозиції

10:00 - 19:00 Понеділок - П'ятниця
Підбір туру