10:00 - 18:00 Понеділок - П'ятниця
Замовити тур

СХОДЖЕННЯ НА КУКУЛ 1539М NEW!!!

Дата початку:
12.09.2022
Тривалість:
1 днів
Маршрут:
Чернівці - Ворохта - Чернівці
Ціна для дорослих від:
480 грн
Ціна для дітей від:
480 грн
СХОДЖЕННЯ НА КУКУЛ 1539М NEW!!!

Детальний опис туру

05:00 ранній виїзд з Чернівців та переїзд до Прикарпаття.

Кукул — ще один варіант походу вихідного дня. Якщо вас цікавить нескладний підйом з повільним набором висоти, панорамні краєвиди на 360 градусів.

Що довкола? Та все підряд! Найголовніше — перед вами Говерла та Чорногора, як на долоні (Кукул — один з небагатьох наближених до найвищого масиву в Україні хребтів), поруч хребет Кострича, яким походи часто з Кукулу подовжують ще на декілька днів. Видно масив Близниць, що на Свидовці. Поверніться — з іншого боку побачите кам’янисті Ґорґани. Одним словом, ледь чи не всі знакові карпатські гори звідси можна поєднати одною сферичною фотографією.

Найкраща пора для Кукулу — осінь. Все довкола буяє фарбами від темно-зеленої, майже синьої, до яскраво-жовтої, повітря насичене киснем, дихати легко та приємно. Підніміться на хребет і широко розплющте очі. Не знаєте, як виглядає рай на Землі? Мабуть він трішки схожий на осінні Карпати.

Повернення до Чернівців.

Складність маршруту : легка. Загальна відстань ~ 15 км

Орієнтовний час приїзду — після 22:00

Що варто з собою брати?

— не беріть в гори з собою багато непотрібних речей.

— спортивний одяг (врахуйте, що на висоті 2000 метрів температура повітря зазвичай на 10-12º нижча ніж в долині);

— накидка від дощу ( Дощовик);

— вітрозахисна куртка і теплий светр. До речі, радикальні зміни в погоді на Чорногірському хребті можуть відбутися протягом декількох годин. Врахуйте також, що в літні місяці з травня по вересень температура на вершині Говерли може опускатися до 0 градусів навіть вдень і тоді можливий дощ з мокрим снігом.

— черевики з протектором типу «вібрам, або добрі кросівки, але не з гладкою підошвою.

-компактний рюкзак об’ємом 10-20 літрів. В нього можна покласти запасний одяг, невеличкий медпакет, фотоапарат, відеокамеру чи бінокль. Не зайвими будуть в наплічнику декілька канапок та термос з чаєм чи кавою. З поліетиленовими кульками та сумками в гори не ходять. В руках під час ходьби можуть бути тільки лижні палиці.

Примітки:

* Місця в автобусі розприділяються по мірі заброньованих та проплачених заявок від туристів

* Якщо туристична поїздка не відбулася у зв’язку з обставинами що не залежать від туриста а також хворобою туриста( при підтверджені даної хвороби листком непрацездатності чи ПЛР тесту) то аванс повертається

* Діти до 3х років не подорожують

* Ми не несемо відповідальність за зміну вартості вхідних квитків на туристичних об’єктах

*Просимо ознайомлюватися з договором Публічної Оферти

Акційні пропозиції

10:00 - 19:00 Понеділок - П'ятниця
Підбір туру