10:00 - 18:00 Понеділок - П'ятниця
Замовити тур

СХОДЖЕННЯ НА ШПИЦІ

Дата початку:
22.08.2021
Тривалість:
1 днів
Маршрут:
Чернівці - Бистрець - Чернівці
Ціна для дорослих від:
470 грн
Ціна для дітей від:
0 грн
СХОДЖЕННЯ НА ШПИЦІ

УВАГА!!!

До туру допускаються тільки діти з 12 років

07:00 ранній виїзд з Чернівців та переїзд до Івано-Франківської області.

Сьогодні на вас чекає нетипова вершина Українських Карпат — гора Шпиці ( 1863 м). Назва “Шпиці” добре описує настрій цієї гори. Природні кам’яні насипи подібні до велетенських веж. Розташовані на висоті більше 1800 метрів, вони вражають глядача масштабом, утворюючи цілі кам’яні коридори. Кожна брила — до 40 метрів заввишки. З вершини відкривається чудовий краєвид на Чорногірський хребет, ліворуч видно Бребенескул, Дземброню, Вухатий Камінь, праворуч — Туркул, Говерлу, Петрос. А ще — струмки, що стікають із високих гір донизу, так звані Гаджинські водоспади.

За легендами, тут похований Олекса Довбуш — місцевий герой та ватажок руху опришків. Зізнатись, гуцули завжди «ховають» Довбуша біля великих каменів (справжнього ж місця не знає ніхто). Здогадок про те, де знайшов спокій карпатський Робін Гуд — багато, але версія про Чорногору — найімовірніша, бо саме на Чорній горі Довбуш заповідав його поховати.

Повернення до Чернівців.

Орієнтовний час приїзду — після 21:00

Що варто з собою брати?

— не беріть в гори з собою багато непотрібних речей.

— спортивний одяг (врахуйте, що на висоті 2000 метрів температура повітря зазвичай на 10-12º нижча ніж в долині);

— накидка від дощу ( Дощовик);

— вітрозахисна куртка і теплий светр. До речі, радикальні зміни в погоді на Чорногірському хребті можуть відбутися протягом декількох годин. Врахуйте також, що в літні місяці з травня по вересень температура на вершині Говерли може опускатися до 0 градусів навіть вдень і тоді можливий дощ з мокрим снігом.

— черевики з протектором типу «вібрам, або добрі кросівки, але не з гладкою підошвою.

-компактний рюкзак об’ємом 10-20 літрів. В нього можна покласти запасний одяг, невеличкий медпакет, фотоапарат, відеокамеру чи бінокль. Не зайвими будуть в наплічнику декілька канапок та термос з чаєм чи кавою. З поліетиленовими кульками та сумками в гори не ходять. В руках під час ходьби можуть бути тільки лижні палиці.

Примітки:

* Місця в автобусі розприділяються по мірі заброньованих та проплачених заявок від туристів

* Якщо туристична поїздка не відбулася у зв’язку з обставинами, що не залежать від туриста, а також хворобою туриста (при підтвердженні такої хвороби листком непрацездатності чи ПЛР тестом), то аванс повертається

* Діти до12 років не подорожують

* Ми не несемо відповідальність за зміну вартості вхідних квитків на туристичних об’єктах

Акційні пропозиції

10:00 - 19:00 Понеділок - П'ятниця
Підбір туру