10:00 - 18:00 Понеділок - П'ятниця
Замовити тур

Стамбул + Каппадокія

Дата початку:
30.09.2021
Тривалість:
9 днів
Маршрут:
Стамбул - Анкара - Каппадокія
Ціна для дорослих від:
7 950 грн
Ціна для дітей від:
0 грн
Стамбул + Каппадокія

Програма туру:

1 день 

Виїзд з Чернівців.

Проходження кордону, транзит територією Румунії, Болгарії.

2 день 

Прибуття в Стамбул.

Стамбул – це місто, яке у своїй багаторічній історії було столицею 3-х імперій: Римської, Візантійської та Османської. Стамбул змінив кілька релігій, говорив на кількох мовах, був казково багатим і мізерно розореним. Сучасний Стамбул - величезний мегаполіс, в якому прекрасно поєднуються сучасні будівлі і стародавня архітектура, що і створює той неповторний колорит, який можна зустріти тільки тут.

Поселення в готель, який знаходиться в пішій доступності від серця Стамбулу – площі Султан Ахмет.

Відпочинок після переїзду.

Всіх бажаючих запрошуємо на вечірню морську прогулянку по Босфору.

Босфор – серце Стамбулу, яке відображає пишність і суперечливість турецького суспільства. Морська прогулянка на теплоході дозволяє побачити палаци, мечеті і православні храми, невеликі рибальські поселення і сучасні хмарочоси (додаткова оплата).

Нічліг.

3 день 

Сніданок.

Оглядова пішохідна екскурсія історичним центром Стамбулу, під час якої ознайомимось з найвідвідуванішими об’єктами:

Султанахмет (Блакитна мечеть) – символ міста, який полонить своєю граціозністю та вишуканістю. Грандіозних розмірів мечеть з шістьма мінаретами перевершує своїми розмірами та ошатністю інтер’єру всі турецькі мечеті (вхід вільний).

Айя Софія – вже 1500 років собор Св. Софії дивує своєю архітектурою, чудовими мозаїками та неймовірною атмосферою. На його стінах символи християнства сусідять з арабською в'яззю, не змішуючись, але взаємно доповнюючи одні одного. У світі знайдеться мало подібних історичних будівель, що зберегли своє розкішне убрання, незважаючи на складні перипетії незвичайної долі (вхід вільний).

Топкапи - розкішний і монументальний, величний палац Топкапи довгий час був головною резиденцією багатьох турецьких султанів. Саме його стіни бачили неземну пристрасть Сулеймана та його наложниці Роксолани (вхід платний).

Цистерна Базиліка – чудово збережене стародавнє підземне водосховище Константинополя, що дуже схоже на палацовий комплекс, завдяки 336 колонам, привезеним з різних античних храмів (вхід платний).

Вільний час.

Всіх бажаючих запрошуємо на факультативну екскурсію – відвідування палацу Долмабахче (додаткова оплата).

Цікаву екскурсію найкрасивішим палацом Стамбулу доповнить вільний час на самій «туристичній» вулиці Істікляль.

Повернення в готель. Нічліг.


4 день 

Сніданок.

З 1 квітня до кінця місяця в Стамбулі відбувається фестиваль тюльпанів. Це фестиваль, який проводиться з 2005 року. Для цього міська влада і навіть місцеві жителі за власною ініціативою висаджують по всьому місту величезну кількість цибулин тюльпанів. Центром подій вважається парк Емірган. Однак, і в інших парках квіткові клумби вражають.

Перша хвиля «тюльпаноманії» пройшла по Туреччині 500 років тому, за часів правління султана Сулеймана І Пишного. А період правління султана Ахмеда III взагалі називали «часом тюльпанів». Тюльпани малювали, про них складали вірші, багатії створювали сади, де росли тільки тюльпани. Кількість сортів доходила до 1000, а вартість деяких сортів була захмарною.

Сьогодні, незабутня атмосфера та яскрава палітра Фестивалю тюльпанів, що панує в Стамбульських парках – ще одна причина відвідати Стамбул.

Відвідування парку Емірган (додаткова оплата).

Парк Емірган (Emirhan korusu) - один з найвідоміших і популярних парків Стамбулу, в якому навесні проходить Фестиваль тюльпанів. Паркова зона займає близько 470 тис. кв.м., тут росте понад 120 різновидів кущів та дерев. Серед цього розмаїття можна зустріти і дуже рідкісні види. Але по-справжньому незабутнє враження на відвідувачів справляють, звичайно, тутешні плантації тюльпанів. За парком Емірган ретельно доглядають і постійно його облагороджують. Завдяки великій кількості дерев, в парку з'явилися різні звірі та птахи. Наприклад, місцеві білки практично ручні. В центрі парку впорядкована величезна штучна водойма, в якій є і печери, і гроти, і навіть водоспади. У ставку можна зустріти не тільки звичних качок, а ще й лебедів. На території парку Емірган розташовані три павільйони (Жовтий, Рожевий та Білий), зони для пікніку, кафе, де можна перепочити і випити чашечку кави.

Переїзд в Анкару. Поселення в готель. Вечеря. Нічліг.

5 день 

Сніданок.

Анкара – один із найкрасивіших і загадкових міст Туреччини. Це місто контрастів і протиріч. Тут панує східна атмосфера, але в той же час відчувається дух сучасності. Традиційні турецькі кав'ярні стоять поруч з фешенебельними європейськими ресторанами. Історичні пам'ятки сусідять з модними торговими центрами. А жінки, одягнені в хіджаб, тут ходять разом з жінками в міні-спідницях.

Оглядова екскурсія Анкарою з відвідуванням основних туристичних об’єктів.

В Анкарі зосереджена величезна кількість історичних, культурних і релігійних пам'яток. Одним з них вже сотні років, а інші є зовсім молодими спорудами, але кожна пам'ятка в Анкарі по-своєму цікава і загадкова.

Вежа Атакуле – один з головних символів міста. Вона зведена в 1989 році на честь першого президента Туреччини Ататюрка. Висота вежі становить 125 метрів. У її верхній секції розташована тераса і красивий панорамний ресторан.

Фортеця Хізар – споруда, зведена ще в 800 роки візантійцями. Фортеця довгий час служила укріпленням римлянам та візантійцям, а пізніше, коли Анкара стала частиною Туреччини, була перебудована. Площа території фортеці охоплює 42 квадратних кілометра. Вона складається з 42 веж.

Мечеть Хаджі Байрама – найбільш відвідувана мечеть Анкари. Вона побудована ще в 15 столітті і неодноразово реконструйований. Головна особливість мечеті - його інтер'єр, оброблений деревом і кольоровою бруківкою.

Аниткабір – мавзолей Ататюрка, побудований в середині 20 століття. Він вважається найважливішою пам'яткою міста і його відвідують не тільки туристи, а й місцеві жителі.

А також, безкінечний перелік музеїв – музей Анатолійської цивілізації, мистецтва та скульптури, етнографічний, музей паровозів тощо

Вільний час для самостійної прогулянки туристичними районами міста, шопінгу в одному з торгових центрів Анкари чи місцевих ринках.

Переїзд в Каппадокію. Поселення в готель.

Вечеря. Нічліг.


6 день 

Для всіх бажаючих організовується політ на повітряних кулях (до сніданку), (додаткова оплата).

Жодна інша екскурсія не подарує стільки хвилюючих і захоплюючих дух відчуттів, як політ на повітряній кулі. Перед очима туриста відкривається вся краса і велич гірських ландшафтів регіону. Тільки з висоти пташиного польоту можна по-справжньому оцінити унікальність і неповторність Каппадокії.

Польоти стартують рано, для того, щоб туристи змогли насолодитися сходом сонця. Куля не летить, а скоріше повільно ковзає по повітрю, дозволяючи тим, хто знаходиться всередині, завмирати від захоплення і задоволення.

Сніданок.

Каппадокія – гориста місцевість в центральній Анатолії, яка входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Вона стала візитівкою країни і одним з найбільш впізнаваних місць в сучасній Туреччині.

Всесвітню популярність Каппадокії принесли кам'янисті гори незвичайної форми, підземні міста, засновані ще в першому тисячолітті до нашої ери і печерні монастирі, що утворилися тут в період раннього християнства. Вони розташовані в Національному парку Гереме, який знаходиться між трьома містечками – Невшехір, Ургюп і Аванос.

Туристичною визначною пам'яткою Каппадокія стала відносно недавно, але вже встигла завоювати репутацію одного з наймальовничіших місць в світі.

Оглядова екскурсія, яка присвячена історії утворення унікальних природних ландшафтів і скель. Відвідування музею під відкритим небом Гереме, долини Любові, долини Монахів, долини Уяви, а також фортеці Учхисар.

Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

7 день

Сніданок. Вільний час.

Бажаючим на вибір пропонуються екскурсії (додаткова оплата):

відвідування скельних храмів та монастирів, місце подвижництва Святого Іоанна. Екскурсія знайомить з історією поширення християнства в регіоні і передбачає піші прогулянки до старовинних поселень, вирубаних прямо в скелях.

під час цієї туристичної програми ви зможете дізнатися, як жили далеко від решти світу перші християни Каппадокії, побачите панораму мальовничій Блакитної долини і відвідаєте найдовший і найглибший каньйон в Каппадокії.

піша Каппадокія. Екскурсія передбачає похід в одну з долин Каппадокії і катання на квадроциклах.

Виїзд з Каппадокії. Переїзд на озеро Туз.

Озеро Туз є другим за величиною озером в Туреччині. Розміри озера становлять 80 кілометрів в довжину, 50 кілометрів в ширину і всього 1-2 метра в глибину. У стародавні часи, греки називали його "фригійським морем". В озеро Туз впадають тільки невеликі струмки і маленька річка Мелендіз. Саме тому вода в озері дуже солона - 340 гр солі на літр води.

Тут гніздиться велика популяція рожевих фламінго. Також нерідко велика частина озера отримує характерний червоно-рожевий колір через популяцію місцевих водоростей.Вільний час для фотографування.

Переїзд в Стамбул. Поселення в готель. Нічліг.

8 день 

Сніданок. Виселення з готелю.

Організоване відвідування одного із найбільших торгівельних комплексів Стамбулу – MALL OF ISTANBUL.

Бажаючі залишитись в центрі Стамбулу – добираються до автобусу самостійно.

Виїзд в Україну.

9 день 

Приїзд в Чернівці.

Вартість туру: 235 євро

У вартість включено:

 • транспортні послуги – комфортабельний автобус євро класу
 • ночівлі в готелях по програмі: Стамбул – 3 ночі, Анкара – 1 ніч, Каппадокія – 2 ночі
 • сніданки в готелях
 • вечері в готелі в Каппадокії та Анкари
 • оглядові екскурсії: Стамбул, Анкара, Каппадокія
 • відвідування озера Туз
 • послуги місцевих ліцензованих гідів
 • супровід керівником групи

Оплачується додатково:

 • медичне страхування 
 • туристична такса в готелях – 2-3 євро / ос / ніч
 • факультативні екскурсії:

- відвідування Долмабахче – 28 євро

- політ на повітряній кулі – уточн.

- одна з додатков. екскурсій в Каппадокії

 - відвідування туристичного району Таксім, вулиці Істікляль (обслуговування автобусом + послуги гіда) - 12 євро

 • прогулянка по Босфору – вхідний квиток, бл. 50 лір
 • чайові екіпажу

Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено!

Туроператор не несе відповідальність за роботу прикордонних служб, затори на дорогах і погодні умови.

Акційні пропозиції

10:00 - 19:00 Понеділок - П'ятниця
Підбір туру