10:00 - 18:00 Понеділок - П'ятниця
Замовити тур

Закарпатський вікенд

Дата початку:
25.09.2021
Тривалість:
2 днів
Маршрут:
Чернівці - Мукачево - Берегово - Виноградів - Чернівці
Ціна для дорослих від:
1 400 грн
Ціна для дітей від:
1 300 грн
Закарпатський вікенд

Програма туру

1 ДЕНЬ

03:00 ранній виїзд з Чернівців. Переїзд через мальовничі Карпати. Милуємось пейзажами та краєвидами. Приїзд до найкрасивішого замку-палацу Шенборнів. Він має свою «родзинку»: він побудований по астрономічному принципу, а саме, 365 вікон – днів в році, 12 виходів-входів – місяців в році, та 52 кімнати і димоходи, символізуючи тижні в році. ( вх. квиток окремо).

По завершенні - переїзд до Мукачево та Замку «Паланок», який можна побачити з будь-якої точки міста. Поговорюють, що будівництво замку вартувало багато мук, тому місто назвали Мукачево, друга версія розповідає нам, що люди долали перевали, аби дістатись сюди. А є ще третя версія: колись тут стояла мельниця, яка молола зерно в муку. ( вх. квитки окремо). Обід з закарпатських страв.

Переїзд до Берегово. Відвідування термальних купалень «Жаворонок». (вх. квитки окремо). Саме тут знаходяться термальні джерела, куди можна приїхати за міцним карпатським здоров’ям взимку та влітку. Відпочинок та купання. Поселення в готелі. Нічліг

Після відпочинку в термальних водах запрошуємо на дегустацію закарпатських вин «Чизай» (оплачується окремо). Відвідаємо виносховища, долучимось до таїнства виробництва шляхетного напою і ознайомимось з продукцією виноробного підприємства в спеціалізованому дегустаційному залі. На дегустації гостям подається 10 найменувань натуральних закарпатських вин Chateau Chizay, в тому числі легендарне марочне десертне вино «Троянда Карпат», відоме в усьому світі з середини минулого століття, і закуски для вина: сир, горішки, палички, родзинки. Дітям пропонується свіжовичавлений виноградний сік Chateau Chizay, і також сир, горішки, палички та родзинки.
Поселення в готель. Нічліг.


2 ДЕНЬ

Сніданок готелі. Виселення та звільнення номерів. Термальний рай продовжується. термальний комплекс «Косино«. На території розташувалися: термальний Смарагдовий басейн, «Золотий кран здоров’я «Косино» , Басейн “Інь-Ян”, Дитячий басейн, Ванна Кнайпа «17 кроків здоров’я» А Королівські сауни наділять вас енергією та силами. Релаксуємо та відпочиваємо.

Далі продовжуємо наше знайомство з Виноградовим. Тут окрім палацу барона Перені, старовинного Вознесенського костелу, та Францисканського монастиря, на околицях ще є фермерське господарство «Карпатський буйвіл», де з дуже рідкісного і корисного молока виготовляють різні еко-продукти. На фермі вас познайомлять з карпатським буйволами, проведуть цікаву екскурсію, а на дегустації продемонструють весь асортимент продукції, яку можна буде придбати.

По завершенню — виїзд на Чернівці


Примітки:

* Місця в автобусі розприділяються по мірі заброньованих та проплачених заявок від туристів

* Якщо туристична поїздка не відбулася у зв’язку з обставинами що не залежать від туриста а також хворобою туриста( при підтверджені даної хвороби листком непрацездатності чи ПЛР тесту) то аванс повертається

* Діти до 3х років не подорожують

* Ми не несемо відповідальність за зміну вартості вхідних квитків на туристичних об’єктах

Акційні пропозиції

10:00 - 19:00 Понеділок - П'ятниця
Підбір туру