10:00 - 18:00 Понеділок - П'ятниця
Замовити тур

Запитання про туризм

Основні документи для виїзду за кордон на відпочинок це: закордонний паспорт, ваучер на проживання, віза (якщо це візова країна)  і страховка.  Вирушаючи в дорогу з дитиною, необхідний закордонний паспорт для неї, нотаріально завірений дозвіл на виїзд від батьків, свідоцтво про народження.  Беручи з собою домашнього улюбленця, слід подбати про міжнародний ветеринарний паспорт.
18:45
Детальніше
У випадку коли дитина до 16 років подорожує з одним із батьків або з іншими особами без батьків -  необхідний нотаріально завірений дозвіл на виїзд. Не вимагають його тільки якщо один з батьків помер або пропав безвісти, його позбавили батьківських прав або визнали недієздатним. Якщо мати самотня і відомостей про батька немає в свідоцтві про народження, то і дозвіл від нього не потрібно. Дитину можуть випустити за кордон без дозволу батьків за рішенням суду.
18:43
Детальніше
Ваучер - свідчення про наявність броні в готелі. Цей документ обов'язково знадобитися для підтвердження мети поїздки при перетині кордону, а також при заселенні в готель.
18:41
Детальніше

Акційні пропозиції

10:00 - 19:00 Понеділок - П'ятниця
Підбір туру