10:00 - 18:00 Понеділок - П'ятниця
Замовити тур

Greek Pride Seafront Hotel

Місто:
Фурка
Зірковість готелю:
Greek Pride Seafront Hotel 0Greek Pride Seafront Hotel 1Greek Pride Seafront Hotel 2Greek Pride Seafront Hotel 3Greek Pride Seafront Hotel 4Greek Pride Seafront Hotel 5Greek Pride Seafront Hotel 6Greek Pride Seafront Hotel 7Greek Pride Seafront Hotel 8Greek Pride Seafront Hotel 9Greek Pride Seafront Hotel 10Greek Pride Seafront Hotel 11Greek Pride Seafront Hotel 12Greek Pride Seafront Hotel 13Greek Pride Seafront Hotel 14Greek Pride Seafront Hotel 15Greek Pride Seafront Hotel 16Greek Pride Seafront Hotel 17Greek Pride Seafront Hotel 18Greek Pride Seafront Hotel 19
Бутік-готель Greek Pride Seafront Hotel розрахований на 40 номерів. Iдеальний для романтичного відпочинку, для пар і молодят, батьків з дорослими дітьми або дітьми середнього віку. Розташований в тихому місці в 800 м від центру містечка Паралія Фуркас

Відпочинок для вимогливих клієнтів одразу на березі моря. Шум кришталево прозорих хвиль, пальми, вид на море і легендарну гору Олімп. Приголомшливі заходи надихають своїми фарбами щовечора. Більшість номерів має бічний або фронтальний вид на море. Бутік-готель Greek Pride Seafront Hotel розрахований на 40 номерів. Iдеальний для романтичного відпочинку, для пар і молодят, батьків з дорослими дітьми або дітьми середнього віку. Розташований в тихому місці в 800 м від центру містечка Паралія Фуркас. 

Повністю переобладнаний і оновлений в 2020 році.

Стандартний двомісний номер з боковим видом на море

У всіх номерах площею 18м2 до ваших послуг двоспальне ліжко, кондиціонер, холодильник, телевізор, комфортна ванна кімната. У двомісних номерах максимальне розміщення 2 людини.

Стандартний тримісний номер з боковим видом на море

У всіх номерах площею 20м2 до ваших послуг двоспальне ліжко і додаткове односпальне, кондиціонер, холодильник, телевізор, комфортна ванна кімната. У тримісних номерах максимальне розміщення 3 людини.

Стандартний тримісний номер категорії Еко на нижньому поверсі з видом на вулицю

У всіх номерах площею 25м2 до ваших послуг двоспальне ліжко, додаткове односпальне, кондиціонер, холодильник, телевізор, комфортна ванна кімната. У тримісних номерах максимальне розміщення 3 людини.

Сімейний номер з однією окремою спальнею і бічним видом на море

У всіх номерах площею 35м2 до ваших послуг два двоспальні ліжка, одна додаткова односпальне, кондиціонер, холодильник, телевізор, комфортна ванна кімната, а також балкон з боковим видом на море. У сімейних номерах можливість розміщення до 5 осіб.

Сімейний номер з однією окремою спальнею і видом на басейн

У номері площею 45м2 до ваших послуг два двоспальні ліжка і дві додаткові односпальні, кондиціонер, холодильник, телевізор, комфортна ванна кімната, а також вид на басейн. У сімейному номері максимальне розміщення 6 чоловік.

Джуніор сьют з однією окремою спальнею і фронтальним видом на море

У всіх номерах площею 40м2 до ваших послуг двоспальне ліжко в окремій спальні, диван у вітальні, кондиціонер, холодильник, телевізор, сейф, комфортна ванна кімната, а також балкон з фронтальним видом на море. У джуніор сюїті максимальне розміщення 4 людини.

Двомісне бунгало знаходиться на території готелю і має окремий вхід

У всіх номерах площею 20м2 до ваших послуг два односпальні ліжка, кондиціонер, холодильник, телевізор, комфортна ванна кімната. В бунгало максимальне розміщення 2 людини.

Тримісне бунгало знаходиться на території готелю і має окремий вхід

У всіх номерах площею 20м2 до ваших послуг двоспальне ліжко (або два односпальні), додаткова односпальне ліжко, кондиціонер, холодильник, телевізор, комфортна ванна кімната. В бунгало максимальне розміщення 3 людини.

Сімейне бунгало знаходиться на території готелю і має окремий вхід

У всіх номерах площею 25м2 до ваших послуг двоспальне ліжко, дві додаткові односпальні, кондиціонер, холодильник, телевізор, комфортна ванна кімната. В бунгало максимальне розміщення 4 людини.

Бронювати номер в готелі
 

Акційні пропозиції

10:00 - 19:00 Понеділок - П'ятниця
Підбір туру