10:00 - 18:00 Понеділок - П'ятниця
Замовити тур

Greek Pride Hotel&Apartments

Місто:
Фурка
Зірковість готелю:
Greek Pride Hotel&Apartments 0Greek Pride Hotel&Apartments 1Greek Pride Hotel&Apartments 2Greek Pride Hotel&Apartments 3Greek Pride Hotel&Apartments 4Greek Pride Hotel&Apartments 5Greek Pride Hotel&Apartments 6Greek Pride Hotel&Apartments 7Greek Pride Hotel&Apartments 8Greek Pride Hotel&Apartments 9Greek Pride Hotel&Apartments 10Greek Pride Hotel&Apartments 11Greek Pride Hotel&Apartments 12Greek Pride Hotel&Apartments 13Greek Pride Hotel&Apartments 14Greek Pride Hotel&Apartments 15Greek Pride Hotel&Apartments 16Greek Pride Hotel&Apartments 17Greek Pride Hotel&Apartments 18Greek Pride Hotel&Apartments 19Greek Pride Hotel&Apartments 20Greek Pride Hotel&Apartments 21Greek Pride Hotel&Apartments 22
​Готель сподобається тим, хто віддає перевагу невеликим доглянутим сімейним готелям, куди можна приїжджати з року в рік як до друзів; тим, хто цінує тишу і спокійний відпочинок. Варто відмітити доступність інфраструктури і можливість прогулятися ввечері

Готель сподобається тим, хто віддає перевагу невеликим доглянутим сімейним готелям, куди можна приїжджати з року в рік як до друзів; тим, хто  цінує тишу і спокійний відпочинок. Варто відмітити доступність інфраструктури і можливість прогулятися ввечері. 

Готель складається з трьох корпусів і розрахований на 43 номера. Є як стандартні двомісні та тримісні, так і сімейні сьюти з окремою спальнею, обладнані кухонним куточком. 

Готель розташований в 300 м від моря і в 200 м від центру містечка Паралія Фуркас. 

На території є басейн з гідромасажем і дитячий зоною, бар, дитячий майданчик, паркінг. 

Ідеальний для сімейного відпочинку, відпочинку з дітьми.

Standard Double Room

У всіх стандартних номерах площею 18м2 до ваших послуг двоспальне ліжко, кондиціонер, холодильник, телевізор, комфортна ванна кімната. У двомісних номерах максимальне розміщення 2 людини.

Standard Triple Room

У всіх стандартних номерах площею 20м2 до ваших послуг двоспальне ліжко і одне додаткове односпальне ліжко, кондиціонер, холодильник, телевізор, комфортна ванна кімната. У тримісних номерах максимальне розміщення 3 людини.

Junior Suite Room

У всіх сьютах з однією окремою спальнею площею 35м2 до ваших послуг двоспальне ліжко і одна додаткове односпальне ліжко в спальні і диван у вітальні, кондиціонер, холодильник, телевізор, комфортна ванна кімната. Можливість розміщення до 5 осіб.

Deluxe Suite Room

У всіх сьютах з окремою спальнею площею 35м2 до ваших послуг двоспальне ліжко в спальні і диван у вітальні, кондиціонер, холодильник, телевізор, комфортна ванна кімната. Максимальне розміщення 4 людини.

Бронювати номер в готелі
 

Акційні пропозиції

10:00 - 19:00 Понеділок - П'ятниця
Підбір туру