10:00 - 18:00 Понеділок - П'ятниця
Замовити тур

ДЖИП-ТУР «ПИСАНИЙ КАМІНЬ»

Дата початку:
21.08.2022
Тривалість:
1 днів
Маршрут:
Чернівці - Буковець - Верховина - Чернівці
Ціна для дорослих від:
770 грн
Ціна для дітей від:
770 грн
ДЖИП-ТУР «ПИСАНИЙ КАМІНЬ»

Детальний опис туру

08:00 виїзд з Чернівців. Їдемо мальовничими Карпатами до Верховини. По дорозі вас будуть супроводжувати цікаві розповіді екскурсовода. Дорога проходить через мальовничий Буковецький перевал, висота якого 835 метрів. Саме тут наподалік розташована пам’ятка природи — скелі «Писаний Камінь». Пересідаємо на комфертаельні джипи, та їдемо гірськими стежками Карпатами.

Писаний Камінь — одне з найгарніших та загадкових місць Верховинщини, окутане легендами та містичними особами. Цей комплекс мальовничих скель висотою від 2 м до 20 м, містить наскельні зображення, найдавніші з яких відносять до часів Київської Русі. За деякими легендами тут було язичницьке капище. Дорогою на Писаний Камінь відкривається захоплююча панорама на вершини та гірські хребти Чорногора, Гриняви, Покутсько-Буковинські Карпати, на далекі полонини та густі смерекові ліси.

Далі — переїзд до Верховини. Колись містечко називали «Жаб’є». Верховиною в Карпатах називають найбільш піднесені ділянки місцевості. Таку назву селища повністю виправдано. Навіть нижня його частина розташована на висоті 620 м над рівнем моря, а більша його частина, яка перебуває переважно в горах — набагато вище. Так, найбільш високогірний путівець Верховини розташований на високому перевалі на висоті 1250 м. Завдяки цьому Верховина вважається одним з найвищих гірських населених пунктів України.

Запрошуємо познайомитись з гуцульщиною поближче — ходімо у музей «Дідова аптека». Відвідавши цей музей зможуть побачити велику кількість, цілющих трав, плодів, коріння та настоянок якими діди-прадіди запобігали різним захворюванням та лікувалися ними. Також ви почуєте історії про приготування лікувальних мазей за народними методами, та їхнє застосування. Найбільш інтригуючою є третя музейна кімната, де знаходиться більше 20-ти видів цілющих настоянок, із загадковими гуцульськими назвам. Окрім почутого і побаченого, Вам запропонується дегустація цілющих чаїв та настоянок у лікувальних цілях.

Повернення до Чернівців

Примітки:

* Місця в автобусі розприділяються по мірі заброньованих та проплачених заявок від туристів

* Якщо туристична поїздка не відбулася у зв’язку з обставинами що не залежать від туриста а також хворобою туриста( при підтверджені даної хвороби листком непрацездатності чи ПЛР тесту) то аванс повертається

* Діти до 3х років не подорожують

* Ми не несемо відповідальність за зміну вартості вхідних квитків на туристичних об’єктах

*Просимо ознайомлюватися з договором Публічної Оферти

У вартість входить:

  • автобусний супровід по всьому маршруту;
  • супровід ліцензованого гіда-екскурсовода;
  • джиппінг на Писаний Камінь;
  • екскурсія до музею "Дідова Аптека";
  • вхідні квитки.

У вартість не входить:

  • харчування;
  • особисті витрати.

Акційні пропозиції

10:00 - 19:00 Понеділок - П'ятниця
Підбір туру