10:00 - 18:00 Понеділок - П'ятниця
Замовити тур

ОЗЕРО СИНЕВИР - «МОРСЬКЕ ОКО»

Дата початку:
18.09.2021
Тривалість:
1 днів
Маршрут:
Чернівці - Национальний природний парк "Синевир" - Чернівці
Ціна для дорослих від:
760 грн
Ціна для дітей від:
760 грн
ОЗЕРО СИНЕВИР - «МОРСЬКЕ ОКО»

Детальний опис туру

04.00 Раннй виїзд з Чернівці та переїзд до Закарпаття.

Існує легенда, згідно якою мальовниче озеро утворилося від потоку сліз графської доньки Синь, на місце, де її коханого, простого верховинського пастуха Вира, було вбито камінною глибою за наказом підступного графа.Насправді ж Синевирське озеро утворилося у післяльодовиковий період, близько 10 тисяч років тому внаслідок перекриття річкової долини зсувами.

Синевир живиться поверхневими та атмосферними водами, з озера витікає невеликий струмок (басейн р. Тереблі). Вода – слабомінералізована, чиста, прозора. Тут водиться три види форелі – озерна, райдужна та струмкова. Проте, скупатися у Синевирі вам не вдасться: окрім заборони, не дозволить ще й температура води, яка максимально нагрівається лише до 11-13°С.

Краєвиди навколо водного дзеркала – надзвичайною мальовничі та величні. Стрімкі схили, вкриті стрункими ялинами, вік яких сягає 140-160 років, спадають прямо до водної поверхні. Посередині ж озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею усього кілька метрів. Звідси і народна назва Синевиру – Морське око.

Також ми відвідуємо реабілітаційний центр для бурих ведмедів, що займає площу 12 га. Під захист сюди потрапляють тварини, які зазнали жорстокого поводження чи утримувалися у неволі без відповідних умов. Ведеться також робота по відтворенню природної популяції (в Україні нараховано близько 300 особин) та поглибленню досліджень найбільшого хижака України.

Національний природний парк «Синевир» не випадково став місцем для будівництва такого центру. Природа і кліматичні умови повністю відповідають тим умовам проживання, в яких мають потребу бурі ведмеді.

Орієнтивной приїзд в Чернівці після 22.00

Примітки:

* Місця в автобусі розприділяються по мірі заброньованих та проплачених заявок від туристів

* Якщо туристична поїздка не відбулася у зв’язку з обставинами що не залежать від туриста а також хворобою туриста( при підтверджені даної хвороби листком непрацездатності чи ПЛР тесту) то аванс повертається

* Діти до 3х років не подорожують

* Ми не несемо відповідальність за зміну вартості вхідних квитків на туристичних об’єктах

*Просимо ознайомлюватися з договором Публічної Оферти

У вартість входить:

  • проїзд автобусом в обидві сторони;
  • екскурсійна програма;
  • супровід гіда-екскурсовода;

У вартість не входить:

  • харчування;
  • екологічний збір 45грн
  • Реабілітаційний центр для бурих ведмедів 30/15грн вхідні квитки

Акційні пропозиції

10:00 - 19:00 Понеділок - П'ятниця
Підбір туру