10:00 - 18:00 Понеділок - П'ятниця
Замовити тур

Про Чернівці

Про Чернівці

Чернівці - центр найменшої області України, розкинулися на мальовничих пагорбах, які терасами спускаються в долину р. Прут. Перед очима приїжджих виникає чарівний силует міста, утопленого в садах. З-поміж зеленого моря дерев виблискують гострі шпилі та куполи, червоні дахи під черепицею – й усе це зливається в чудовий килим глибоких карпатських кольорів: темно-зелених, жовтих і помаранчевих.

Місто Чернівці має цікаву і неповторну історію. Кожна держава, до складу якої входило місто, залишила свій відбиток у містобудівному, архітектурному та культурному середовищі. Тут працювали найкращі з австрійських і румунських архітекторів, творили письменники, поети, художники, артисти всіх націй та народностей краю.

Справжній скарб старовинних Чернівців – це цілісний, майже недоторканий ансамбль середини ХІХ - початку ХХ століть. З повним правом можна стверджувати, що Чернівці – одне з небагатьох міст України з міською забудовою такої якості і коштовності. Споруди історичної частини міста нагадують будівлі Відня, Будапешта, Бухареста, Ґраца, Львова, адже більшість їх зведені за індивідуальними проектами геніальних тогочасних зодчих.

Багаторічне спільне життя у цьому розмаїтті звичаїв, культур і релігій створило у Чернівцях маленьку своєрідну націю, яка називає себе чернівчанами, буковинцями і які безпомилково пізнають один одного на всіх континентах світу. Зовсім не випадково це місто стало колискою митців, які уособлюють і репрезентують різні національні культури.

У Чернівцях панує напрочуд дивна атмосфера – легка і ненав’язлива. Ця особлива аура міста зачаровує з першого погляду і надовго залишає у пам’яті незабутні спогади.

Отже, запрошуємо до Чернівців!

Про Чернівці 0Про Чернівці 1Про Чернівці 2Про Чернівці 3Про Чернівці 4Про Чернівці 5

Акційні пропозиції

10:00 - 19:00 Понеділок - П'ятниця
Підбір туру