10:00 - 18:00 Понеділок - П'ятниця
Замовити тур

Активний туризм та екстремальний відпочинок

Активний туризм та екстремальний відпочинок

                                                   Рафтинг

За останні кілька років в Україні з'явився ще один дуже популярний вид спорту - рафтинг. Даний вид спорту доступний всім без винятку, як для новачків, так і для бувалих спортсменів. Безцінна можливість провести вихідні разом. Досвідчені інструктори з багаторічним стажем допоможуть Вам відчути всю красу бурхливих річкових спусків. Не дивлячись на рівень психологічної та фізичної підготовки наша команда надає Вам можливість насолодитися по максимуму сплавом.

Виконання всіх вказівок інструктора - запорука вдалого, а найголовніше безпечного проведення часу. Обов'язкове умови наявності рятувального жилета і каски на учаснику, дотримання правил техніки безпеки. Сплав проходить в польових умовах, тому багато що залежить від погодних умов. Учасники повинні бути готові до того що подорож може виявитися складніше і будуть внесені правки.

При собі обов'язково мати питну воду, змінне взуття і одяг, дощовик. Тривалість туру - один день. Розрахований на групу - від 6 чоловік.

                                                   Кемпінг 

Альтанки та кемпінг  який знаходиться на території бази відпочинку «Сонячна Долина» (лижна траса) запрошує Вас відпочити в самому серці Буковинського краю. Всього лише за півгодини їзди від міста Чернівці Ви опинитеся в казці)) - дубовий ліс і свіже повітря , альтанки а також автокемпінг 220 В, вода, мангал, wi-fi.

До Ваших послуг 14 альтанок з мангалами місткістю від 8 до 60 осіб, розміщених на достатньому відстані один від одного.

Є волейбольне поле і місця для ігор з м'ячем

Наметовий табір може розмістити 200 палаток- ідеальне місце для проведення виїзних таборів, фестивалів і зльотів.

В 2х хвилинах ходьби від будиночків чисте озеро, там можна ловити рибу і купатися в теплу пору року

А на території бази "Сонячна долина" знаходяться 5 озер, дубовий ліс, зоопарк, басейн, ресторан, боулінг, більярд, спортивний і тренажерний зал, футбольне поле, верхова їзда, мотузкові парки та сауни.

                                               Спелеотуризм

Дуже бурхливо розвивається спелеотуризм і в Україні, і тим самим знаходить своїх шанувальників. Охочих подивитися на підземний світ з кожним роком стає все більше, а число самих спелеологів, які в своїх експедиціях вивчають нові печери і коридори ще більше. Печери - це окремий і повний загадок світ кристалів, блискучих від променів штучного світла. У кожної печери є унікальні особливості - постійна температура і дуже висока вологість. В Україні є печери декількох типів - карстові і тектонічні. До карстових відносяться гіпсові печери, утворені в процесі вимивання гіпсових порід підземними водами. Популярним місцем для туристів є печери Вертеба, Кришталева , Буковинка , Академічна, Млинки.

                                                  Скелелазіння

Спробувати скелелазіння в Карпатах, спуск по прямовисній стіні, почути, про що шепочуть скелі припали до стіни скелелазові - все це можливо з нами. Або ви просто хочете цікавого відпочинку з романтичної ноткою, на березі лісової річки? Сумніви в сторону - адже Вашими інструкторами буде ретельно підібрана команда досвідчених спортсменів. Ласкаво просимо!!! Ця поїздка для вас - чекаємо тільки відповідної погоди!

Неймовірні природні утворення у вигляді «Протяте каміння» - це група скель, з розбитих пластів пісковика з різноманітними отворами і ходами. Півтори години шляху від перевалу Німчич і ви побачите це чудо природи.

Існує легенда про утворення цих скель. Відповідно до неї, в далекому минулому горяни, не маючи зручного шляху для спуску з гір в долину расколялі вогнищами скелю і виливали на скелі воду, таким чином в скелях утворювалися проткнуті проходи, від яких і з'явилася назва урочища.

«Соколине Око» - заслуговує на особливу увагу, як найбільша з скельних груп «Протяте каміння». Це величезна кам'яна арка, яка нагадує око, розташований в скелі висотою більше 40 метрів.

Акційні пропозиції

10:00 - 19:00 Понеділок - П'ятниця
Підбір туру