10:00 - 18:00 Понеділок - П'ятниця
Замовити тур

Пам'ятка туристам до Греції

Перед вильотом/виїздом у Грецію:

Перевірте наявність усіх необхідних документів. При собі необхідно мати:

- Паспорт громадянина України для виїзду за кордон із чинною шенгенською візою або паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм (біометричний закордонний паспорт). Якщо на обкладинці паспорта є позначка , то паспорт біометричний.

Увага! Вимоги до закордонних паспортів:

1. Закордонний паспорт не повинен бути зім'ятий, залитий рідинами, ламінована сторінка не повинна відходити від паспорта. У паспорті не повинно бути відміток про відмову у в’їзді в країну.
2. Закордонний паспорт має бути виданий не більше 10 років тому і дійсний ще як мінімум 90 днів з дня повернення з подорожі та мати не менш, як дві чисті сторінки.
3. При зміні прізвища, наприклад для жінок, при вступі в шлюб, протягом 1 місяця необхідно поміняти всі документи, в тому числі закордонний паспорт, з урахуванням нового прізвища.
4. Термін перебування на території країн Шенгену, за загальним правилом, становить не більше 90 днів протягом 180-денного періоду;

- авіаквиток або посадковий квиток на автобус;

- ваучер;

- страховий поліс;

- документи на вивезення валюти (якщо сума валюти, що вивозиться/ввозиться, перевищує 10 000 євро);

- свідоцтво про народження дитини.

- нотаріально завірена згода на виїзд дітей за кордон (якщо діти направляються в поїздку з одним із батьків) або нотаріально завірені копії одного з таких документів:

свідоцтво про смерть другого з батьків;

рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;

рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім

рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним

свідоцтво про народження дитини, видане компетентним органом іноземної держави, що не містить відомості про батька дитини;

Увага! Той із батьків, з ким проживає дитина за рішенням суду або висновку органів опіки і піклування, має право на виїзд з дитиною за кордон терміном більше ніж на один місяць без нотаріальної згоди другого з батьків, якщо існує заборгованість з оплати аліментів за 4 місяці або за 3 місяці, якщо дитина є тяжко хворою.

Необхідні документи:

-рішення суду або органів опіки та піклування, якими визначене місце проживання дитини;

-довідка ДВС про наявність заборгованості другого з батьків по сплаті аліментів;

-у випадку необхідності, довідка про хворобу дитини.

Авіаереліт
У маршрутній квитанції вказано аеропорт і час вильоту (завжди місцеве для кожного аеропорту). Ви повинні прибути в аеропорт за 2-2,5 години до вильоту. Місце у літаку вказується при реєстрації на рейс. Реєстрація на рейс закінчується за 40 хвилин до вильоту. Якщо ви не з'явилися на реєстрацію у встановлений час, авіакомпанія має право розпорядитися вашим місцем на свій розсуд. Зберігайте посадковий талон до кінця польоту.

Паспортний контроль

Для в'їзду до Греції необхідно мати діючу шенгенську візу, або паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм (біометричний закордонний паспорт). Діти, які не досягли 18 років, що виїжджають без батьків, повинні мати нотаріально завірений дозвіл на виїзд, оформлений на супроводжуючу особу. При проходженні паспортного контролю в Греції вас можуть попросити пред'явити ваучер і суму грошей готівкою з розрахунку 50 євро на день на людину.

Поселення в готель

Зверніть увагу, що надання номерів у готелях зазвичай відбувається з 12:00 до 14:00, в залежності від наявності готових (прибраних) кімнат.

Перед вильотом/виїздом з Греції:

Перевірте наявність всіх необхідних документів.
При собі необхідно мати:

- загальногромадянський закордонний паспорт з діючою шенгенською візою або біометричний закордонний паспорт громадянина України

- авіаквиток або посадковий квиток на автобус

- документи на вивіз валюти (якщо сума вивезеної/ввезеної валюти перевищує 10 000 євро)

- свідоцтво про народження дитини

Завчасно уточніть у представника компанії час подачі до готелю транспорту, який доставить вас в аеропорт для посадки на літак або до автобуса. У випадку вашого запізнення на трансфер, наша компанія не несе відповідальність за понесені вами витрати (оплата таксі та ін.) Розрахунковий час в готелях 12:00. Тому в день вильоту/виїзду вам слід до зазначеного часу скласти і упакувати всі ваші речі, розрахуватися за додаткові послуги, надані вам під час перебування в готелі (телефонні розмови, оплата ресторанних рахунків та ін.) і бути у вказаний представником компанії час у холі готелю.

Медична допомога

Якщо Ви відчули себе погано або з Вами стався нещасний випадок, Вам слід негайно зв'язатися з представником Вашої Страхової компанії за телефонами, вказаними у Вашому страховому полісі.

Корисна інформація

Офіційна назва – Республіка Греція.
Державний та адміністративний поділ - з 1975 р. Греція - парламентська республіка. Країна поділена на 52 нома (області)
Клімат. Середземноморська кліматична зона. Літо спекотне і сухе, зима тепла, з малою кількістю опадів. У липні температура може підніматися до +35-37 градусів, взимку середня температура + 10-12 градусів.
Мова. Державною мовою є новогрецька, розвинута з класичної давньогрецької. З іноземних мов найбільш поширені англійська, російська та німецька.
Час. Збігається з українським.
Валюта. Грошова одиниця - євро. Долари можна обміняти на євро в банках або в пунктах обміну валюти в аеропорту, в місті чи в будь-якому іншому населеному пункті.

Туристичний податок: З 01/01/2018 вводиться державний податок, що оплачується гостем у готелі при заселенні.
Готель 5* - 4 євро на добу за номер
Готель 4* - 3 євро на добу за номер
Готель 3* - 1,50 євро на добу за номер
Інші категорії готелів (1*, 2*) і оренда курортної нерухомості – 0,50 євро на добу за номер.

Час роботи установ:
Магазини працюють всі дні тижня (окрім неділі) з 8:00 до 14:00, а по вівторках, четвергах і п'ятницях ще й з 17:00 до 20:30. Супермаркети відкриті з 08:00 до 21:00 з понеділка по п'ятницю, а в суботу з 08:00 до 18:00. Неділя - вихідний день.

Крім цього повсюдно працюють невеликі кіоски (грец.: Периптер), де, практично, в будь-який час доби можна купити найнеобхідніші товари. Банки працюють з понеділка по п'ятницю з 08:00 до 14:00. Поштові відділення працюють з понеділка по п'ятницю з 08:00 до 14:00. Головпоштамт і поштові відділення вокзалів працюють цілодобово без вихідних. Музеї відкриті щодня, крім понеділка і іноді вівторка.

Транспорт. Пересуватися по Греції можна на легковому автомобілі (це найпоширеніший вид транспорту), на автобусі, на літаку, на поїзді і, нарешті, на кораблі. У містах можна зупинити таксі на вулиці, а в курортних місцях і в селах таксі слід замовляти заздалегідь. У столиці є метро і тролейбусне сполучення.

Телефон. Подзвонити можна як з номера готелю, так і з телефонів-автоматів, які зазвичай розташовані поруч з готелями. Значно дешевше говорити по телефону-автомату за допомогою телекарт (грец.: тілекарта), які продаються в кіосках. З 22.00 до 6.00 діє пільговий тариф. У всіх великих містах є переговорні пункти (ОТЕ).
Код Греції +30,
Код м. Афін - 210, м. Салонік - 2310.

Генеральне Консульство України в Салоніках: Греція, Салоніки 546 25
вул. КундурІоту 2.
ел. пошта: gc_grs@mfa.gov.ua ukrcons@otenet.gr
Веб-сайт: www.thessalonici.mfa.gov.ua

Посольство України у м. Афіни: Греція, Афіни 152 37, Філотеі,
вул. Стефану Дельта 2-4
Телефон: +30 210 68.00.230, 68.56.171
Факс: +30 210 68.54.154, 68.20.894
emb_gr@mfa.gov.ua ukrembas@otenet.gr
www.mfa.gov.ua/greece

Корисні телефони:

Швидка допомога: 116
Поліція: 100
Пожежна служба: 199
Телефонна довідкова служба: 131
Прогноз погоди: 148
Довідкова служба з черговим аптекам: 107
Довідкова служба з черговим лікарням: 106
Розклад руху поїздів місцевого сполучення: 145
Розклад руху літаків: 144
Розклад руху пасажирських суден: 143
Розклад руху автобусів далекого прямування: 142
Туристична інформація: 171
Туристична поліція:
Афіни (210) -9025-992
Пірей (210) -4184-815

Аеропорт (210) -9814-093

Акційні пропозиції

10:00 - 19:00 Понеділок - П'ятниця
Підбір туру