10:00 - 18:00 Понеділок - П'ятниця
Замовити тур

Пам'ятка туристам до Єгипту

Шановні туристи!

Туристична компанія Агора тур щиро дякує вам за те, що довірили нам свою подорож.

Будь ласка, уважно ознайомтеся зі змістом пам’ятки.

Увага !!!

Інформуємо Вас, що туристи, які прибувають безпосередньо в провінції Червоне море, Південний Синай, Матрух, Луксор і Асуан, звільняються від візових зборів до 31 квітня 2021 року.

Звертаємо вашу увагу, що візові правила збереглися, скасована тільки плата за візи.

Міграційні карти є обов'язковими для заповнення влетівши в будь-який повітряний порт.

В аеропорт необхідно прибути в медичній масці, респіраторі, але «без дихальних клапанів». Медичні рукавички - бажано.

Також необхідно мати при собі необхідну кількість медичних масок (в залежності від тривалості польоту), з урахуванням зміни маски 1 раз на годину.

1. Реєстрація на рейс починається за 2 години до часу вильоту і закінчується за 40 хвилин. Ви самостійно проходите реєстрацію на рейс, паспортний та митний контроль.

ВАЖЛИВО!

Обов'язково за день до початку Вашої подорожі уточнюйте час вильоту рейсу.

Необхідні документи для Вашої подорожі:

  • закордонний паспорт з мінімальним терміном дії 6 місяців;
  • ваучер на туристичне обслуговування;
  • страховий поліс;
  • авіаквиток;

згода обох/одного батьків (для дітей, що виїжджають без батька/матері), свідоцтво про народження дитини (для дітей, що виїжджають з одним з батьків, або мають різні прізвища).

2. По прильоту до Єгипту, потрібно пройти паспортний та митний контроль, вийти в зону для отримання багажу. На моніторах над стрічками для багажу зазначено той рейс, багаж з якого буде видаватися на даній стрічці. Після отримання багажу, при виході з аеропорту, Ви самостійно підходите до стійок наших парнерів для реєстрації на трансфер (автобус). Стійкі знаходяться навпроти виходу з аеропорту. Вам треба пред’явити ваучер 1 екземпляр і ви дізнаєтесь номер вашого автобусу (номер автобуса на лобовому склі). Знайдіть потрібний Вам автобус, у представника поставе відмітку, що Ви є на трансфері, вказавши Ваші прізвище та ім’я. Перевірте, що Ваш багаж в багажному відділі автобуса. Якщо туристи не з’являються на трансфер, автобуси вирушають до готелів.

Час очікування туристів на трансфері складає 1 годину після приземлення літака

3. По дорозі в готель гід наддасть загальну інформацію про країну відпочинку, особливості, національні традиції, курс місцевої валюти та інше.

4. Час зустрічі з готельним гідом, Вам, повідомить супроводжуючий (трансферний гід) по дорозі в готель. У зазначений час Вам необхідно підійти до гіда, який чекатиме в холі готелю. На зустріч візьміть, будь ласка, паспорт, ваучер, та зворотній квиток. Гід проведе зустріч, де Ви зможете отримати детальну інформацію про послуги готелю, порядок звернення до страхової компанії, можливості замовлення екскурсійних програм.

5. Звертаємо Вашу увагу на те, що компанія несе відповідальність за якість екскурсійних послуг, придбаних тільки у представника зустрічної сторони. Застерігаємо Вас від звернення до "вуличних" агентств та піратських туристичних компаній, послуги та продукти яких можуть не відповідати рівню, встановленому законодавством. Будьте уважними та не наражайте на небезпеку себе та своїх близьких!

6. За один день до вильоту в Україну на інфостенді в холі готелю буде розміщена інформація про час зворотного рейсу і трансферу в аеропорт. В зазначений час Вам необхідно буде з'явитися на рецепцію готелю.

7. У разі якщо під час відпочинку з Вами стався страховий випадок, Вам необхідно звернутися в представництво страхової компанії за номер телефону, вказаному в страховому полісі (пам`ятці). Оператору необхідно повідомити Ваше місцезнаходження та номер страхового полісу і узгодити з ним подальші дії.

8. У разі втрати авіаквитка або багажу, просимо Вас негайно інформувати про це представника приймаючої сторони, який підкаже, яким чином Ви зможете вирішити виниклу проблему.

9. При виникненні будь-яких питань під час Вашого відпочинку, просимо звертатися до гідів приймаючої сторони, які працюють в Вашому готелі: координати гіда (фото, ім’я, мобільний телефон) та часи, коли гід безпосередньо знаходиться в готелі, вказано на інформаційному стенді в холі готелю.

10. Якщо Ви втратили паспорт, заявіть про те, що трапилося в поліцію, де обов'язково потрібно скласти протокол, один примірник якого видається Вам на руки. З цим протоколом зверніться до Посольства України в Єгипті, де Ви отримаєте документ, який замінює паспорт і дає право на повернення в Україну.

Корисні контакти:

Посольство України в Республіці Єгипет:

Адреса: м. Каїр, Мааді, вул. 83, буд. № 50, індекс 11431.

Телефон: +(202) 23786870/71, +2 0100 003 9648 (прохання телефонувати виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України)

Ел. пошта: emb_eg@mfa.gov.ua Веб-сайт: https://egypt.mfa.gov.ua

Графік роботи: З 01 червня по 30 вересня НД, ПН, ВТ, СР - 08:30 – 16:15 ЧТ - 08:30 – 16:00 З 01 жовтня по 31 травня НД, ПН, ВТ, СР, ЧТ - 08:30 – 17:00

Вихідні дні: п’ятниця, субота

Сподіваємося, що наші поради будуть для Вас корисними і дозволять уникнути непередбачених ситуацій.

Всі співробітники компанії бажають Вам приємної подорожі, і ми будемо раді бачити Вас на наших інших маршрутах пропонованих нашою компанією.

БАЖАЄМО ВАМ ПРИЄМНОГО ВІДПОЧИНКУ!

Акційні пропозиції

10:00 - 19:00 Понеділок - П'ятниця
Підбір туру