10:00 - 18:00 Понеділок - П'ятниця
Замовити тур

Пам'ятка туристам

Документи для туру:

Перевірте наявність необхідних документів:

- закордонний біометричний паспорт, що діє не менше 6 місяців з моменту закінчення поїздки;

- авіаквитки (якщо ви відправляєтесь в подорож на літаку);

- страховий поліс;

- туристична путівка (ваучер);

- довіреність на обох батьків (для дітей, що виїжджають з одним з батьків).

- свідоцтво про народження дитини (копія)

Митні правила:

Безмитно з Хорватії можна вивозити: міцних алкогольних напоїв - 1л, вина - 2 л., Сигарет - 200 шт., Або сигар - 50 шт., Або тютюну - 250 г, парфумерії, косметики, продуктів харчування, предметів і речей домашнього ужитку - в межах особистої потреби; подарунки і сувеніри на суму до 300 хорватських кун.

До Хорватії заборонено ввозити вогнепальну зброю, вибухові речовини, боєприпаси, антикварні предмети, наркотики і предмети, що завдають шкоди озоновому шару. Заборонено ввезення без спеціального дозволу предметів, що представляють художню або колекційну цінність.

Іноземна валюта вільно ввозиться і вивозиться, вітчизняна валюта - до 2000 кун.

Собаки і кішки повинні супроводжуватися на кордоні і мати міжнародне свідоцтво, видане офіційним ветеринаром, про те, що вакцинація від сказу проведена не раніше 15 днів назад і не пізніше 6 місяців тому.

Повернення вартості податку за товари вартістю понад 500 кун за наявності чека зразка «tax-free» проводиться перед від'їздом з Хорватії.

ВАЖЛИВО: На паспортному контролі Вас можуть попросити пред'явити ваучер на проживання в готелі і зворотний квиток.

Інформація про країну

Держава, загальною площею 56538 кв. км., знаходиться в південно-східній частині Європи. На півночі межує зі Словаччиною та Угорщиною, на сході і півдні з Боснією і Герцеговиною, на півдні - невеликий кордон з Чорногорією, на сході з Сербією. На заході омивається водами Адріатичного моря. Протяжність морської лінії узбережжя разом з островами становить 5740 км

Час: Місцевий час відстає від київського на 1 годину.

Мова: офіційна - хорватська мова. Другою мовою в країні вважається італійська.

Релігія: Католицизм сповідує більшість - 76% віруючих, православ'я - 11%, іслам - 1,2%, а протестантизму дотримується приблизно 0,4% населення.

Населення: На території Хорватії проживає 4,8 мільйона чоловік, в основному хорвати, але існують також національні меншини серби, чехи, словаки, угорці, німці, італійці.

Клімат: Східна частина Xорватіі - горбиста рівнина, пересічена долинами рр. Сава і Драва (південно-західна околиця Середньодунайської рівнини). Центральна і західна частини Xорватії - різко розчленоване Динарске нагір'я висотою до 1831 м (в горах Динара) і 1758 м (в горах Велебіт) з широким розвитком карстового рельєфу. У Xорватію входить також вузька смуга гористого узбережжя Адріатичного моря і острова Крк, Црес, Паг і ін. В східній частині країни клімат помірний, континентальний, на Динарському нагір'ї - з тривалою, холодною зимою; на узбережжі - субтропічний, середземноморський. Опадів 600-700 мм на рік, на узбережжі до 1000 мм.

Валюта: Грошова одиниця - куна, 1 долар - 8 кун. Іноземну валюту можна поміняти в банках, обмінних пунктах, на поштах, в готелях, єврочеки - можна поміняти тільки в банках.

Банки працюють з 7 до 19 годин, в суботу до 13 годин. Готелі приймають всі основні кредитні картки (Eurocard / Mastercard, American Express, Diners, Visa, Sport Card International). У більшості ресторанів і магазинів також приймаються кредитні картки (Eurocard / Mastercard, American Express, Diners, рідше Visa).

Шопінг в Хорватії обіцяє туристам багато цікавого. Більшість магазинів тут працює з понеділка по п'ятницю від 8.00 до 20.00. Але в деяких курортних містах можна знайти лавки і супермаркети, які відкриті до 23.00, або всі дні тижня. Під час туристичного сезону на узбережжі магазини працюють від 6.00 до 12.00, а потім знову відкриваються о 17.00 і закриваються о 22.00. Є також магазини, що працюють цілодобово.

Найпопулярнішими сувенірами з Хорватії є: вироби з вовни і трикотажу місцевого виробництва, краватки, магніти, кружки, тарілочки, прикраси, сир, вино, лавандові мішечки, чорний шоколад з перцем, оливкова олія, виноградна горілка, картини з дерева та багато іншого ...

Довідкові телефони:

Поліція: 92

Пожежна охорона: 93

Швидка допомога: 94

Довідкова інформація: 981

Швидка допомога на дорогах: 987

Міжнародний аеропорт "Пула"

Довідкова + 385 + 52 + 55 09 00

Посольство України в Хорватії:

Адреса: Vocharska cesta 52 10000 Zagreb, Croatia

Тел .: (10-3851) 461 62 96

Факс: (10 3851) 463 37 26

E-mail: emb_hr@mfa.gov.ua

ukremb@zg.tel.hr

Пам'ятки

Пула - амфітеатр, арка Сергіеваца і храм Августа. Хвар (о.Хвар) - міський публічний театр - найстаріший в Європі (1612 р). Ровінь - чудовий курорт і гарне місто, головні визначні пам'ятки - Червоний острів, Монсена, Валалта, Коверсада і нудистський острів. Замок Богеншперк поблизу Літії з музеєм Вальвасора. Старовинний замок Фрідріхштейн, заснований в XIV в. на Кочевському горе. Кафедральний собор в Шибенике, каплиця в Трогире (Нікола Фірентінац, XV ст.). Близько 80 літніх резиденцій знаті, побудованих в стилі епохи Відродження, на території Дубровницької республіки (XVI ст.).

Спліт: монументальний палац Діоклетіана (IV ст.), Перебудований в середньовічне місто. До найбільш древніх відносяться замки Жужемберк і Хмільник, побудовані в XIII в., Місто-музей Дубровник (XIII - XVII ст.). Оточец є рідкісний зразок "водного замку", спорудженого на острівці. Турьякскій замок - колишнє володіння німецьких князів Ауерспергов - один з найзнаменитіших і величних в Хорватії. До раннього візантійського періоду (VI ст.) Належить мозаїка базиліки Евфразія в Поречі.

Ранній романський стиль залишив слід в архітектурі Задара (ротонда св. Доната - одна з найбільших церков в Європі, що відноситься до IX ст., Яку можна порівняти з собором Карла Великого в Аахені). Романський стиль характерний і для Крка, Раба і Трогіра (кафедральний собор і портал Радована, 1240 року), готичний - для Пазіна, Загреба (кафедральний собор, XIII в. І палац XVIII ст.). Рієка - замок і собор XIV в. На території Хорватії розташовано 7 дивовижних національних парків. Три з них розташовані на прибережних островах: Бріюні біля Пули, Корнаті біля Задара і Млет біля Корчули, а також "Крка", заповідний Райхенавскій ліс і ін.

Національний парк Плітвіцькі озера внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО нарівні з Дубровником і Спліт. Основні курорти: півострів Істрія - міста Пореч, Пула, Умаг, Ровінь, Лімський затоку і ін. Кварнерськая Рів'єра (Опатія і ін.), Задар, Прімоштен, Трогір, Спліт, Макарська Рів'єра, Дубровник, острови і узбережжя навколо нього. Острови: Крк, Хвар, Віс, Корчула, Шипан.

Бажаємо Вам приємного відпочинку і гарних вражень!

Акційні пропозиції

10:00 - 19:00 Понеділок - П'ятниця
Підбір туру