10:00 - 18:00 Понеділок - П'ятниця
Замовити тур

Дитячий відпочинок в Греції

Після новорічних канікул, коли учні повертаються до школи, батьки починають думати про літні канікули своїх дітей, шукаючи дитячі табори під час літніх канікул. Безперечно, вибираючи щось для наших дітей, ми намагаємось знайти найкраще, вибираємо найкращу пропозицію на ринку за якість, але також намагаємось не забувати про фінансову сторону. Без сумніву, найпопулярнішим напрямком дитячих літніх канікул є Греція - країна сонця, моря та здоров'я.

Дитячі канікули в Греції стають дедалі популярнішими не тільки завдяки чудовому клімату, який сприяє здоров’ю молодих організмів, а також правильному харчуванню, великій кількості фруктів та овочів, вирощених в екологічно чистих місцях Греції. Греція також популярна як місце для літнього відпочинку, завдяки сучасним дитячим таборам, обладнаним сучасними технологіями, у яких працюють професійні вихователі, аніматори, лікарі та психологи, які працюють та залишаються з дітьми протягом усього перебування дітей у таборі. Греція популярна не лише своїми міфами та легендами про величних богів, сьогоднішня Греція - це сучасна країна з розвиненим туризмом, інфраструктурою, широкою екскурсійною програмою та практично необмеженими можливостями для допитливих туристів. Дитячий відпочинок у Греції охопить ще ширший спектр спеціалізацій та можливостей для молодих талантів, розширено коло спеціалізованих дитячих таборів: вивчення іноземних мов, фізична підготовка на різних рівнях та різних напрямках, наукові профілі, творчі майстерні та спеціальні умови для діти-інваліди. фізичні та психічні.

Ціни на дитячі свята в Греції привернуть увагу багатьох батьків завдяки не лише демократичному рівню, але і великому вибору не тільки місць, але і зон дитячого відпочинку. Оточена прекрасною природою, турботливими, професійними вчителями, однолітками та в безпосередній близькості від моря - ваша дитина від щирого серця скаже «спасибі» за екскурсію в один з дитячих таборів у Греції! Про море в Греції ходять справжні легенди: багато пляжів нагороджено Блакитним прапором - нагородою, встановленою ЄС, за найчистіші та найчистіші пляжі та воду, тому вам не доведеться турбуватися про чистоту води та навколишнього середовища. дитячий табір. Продукти, з яких високопрофесійні кухарі готують їжу в дитячих таборах у Греції, вирощені на екологічно чистих фермах та приготовані за всіма стандартами та кулінарними технологіями на сучасному обладнанні, забезпечуючи свіжість кожної страви, поданої вашій дитині.

Дитячі канікули в Греції влітку будуть значущими для кожної дитини, а батьків приємно здивує рівень цін на поїздки в дитячі табори в Греції. Зробіть своїй дитині подарунок - канікули на березі грецького моря вона ніколи не забуде!

Акційні пропозиції

10:00 - 19:00 Понеділок - П'ятниця
Підбір туру